O naszym biurze turystycznym

 


Agencja turystyczna Al’tur działa na turystycznym rynku od 25 lat. Przez ten okres zyskaliśmy sympatie klientów Stargardu i okolic, dlatego wychodząc naprzeciw marzeniom Naszych klientów i pasjonatów podróży powstał portal turystyczny www.alturstargard.pl


Na Naszej stronie znajdują się oferty najważniejszych polskich touroperatorów posiadających wszystkie niezbędne dokumenty umożliwiające im działalność, a co za tym idzie zapewniających bezpieczeństwo naszym klientom.


Gwarantujemy Państwu pomoc i profesjonalną obsługę naszego doświadczonego zespołu.


Zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji, aby mogli Państwo znaleźć u nas oferty wczasów swoich marzeń. Dlatego prezentujemy oferty na każdą kieszeń, w tym propozycje promocyjne i last minute. Nasze biuro turystyczne może zaoferować atrakcyjne kierunki, zarówno cieszące się ogromną popularnością, jak i te bardziej odległe, rzadziej wybierane, lecz nie mniej ciekawe.


Zaufali nam touroperatorzy: Itaka, TUI, Rainbow, Neckermann, Grecos, Coraltravel, Logostour, Ecco Travel i wiele innych. Najlepsze oferty, które prezentują te biura podróży są dostępne za naszym pośrednictwem w jednym miejscu.


To co wyróżnia nas z pośród portali turystycznych to oferty sprawdzone osobiście przez właściciela oraz pracowników! Dlatego też nasze biuro podróży każdemu podpowie najlepsze rozwiązanie tak, aby wybrane wczasy spełniły wszystkie oczekiwania w zakresie lokalizacji, rozrywek, pogody, udogodnień i innych aspektów, będących częścią udanego wypoczynku każdego z naszych klientów.


Nasz portal oferuje Państwu szeroką gamę ofert począwszy od ekskluzywnych wyjazdów renomowanych touroperatorów, poprzez wczasy rodzinne, dla singli i dla ciekawych świata.


Zachęcamy do korzystania z naszego portalu internetowego, a także do odwiedzania siedziby naszego biura podróży w mieście Stargard. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy najlepsze rozwiązania. Zachęcamy do nawiązania współpracy!


Zespół biura podróży Al’tur


 

 

 

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500